Karrier

Munkatársat keresünk Villanyszerelő és víz-gáz fűtésszerelő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák: Németországi telephellyel rendelkező vállalkozásunk fiatalos, dinamikus csapatába keresünk lelkiismeretes, tervről önállóan dolgozni tudó, épületvillamosságban jártas villanyszerelőket és víz-gáz-fűtésszerelőket, németországi munkavégzésre.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Igényes munkavégzés
  • Szakmunkás végzettség
  • Német szakmai alapnyelv ismerete
  • Terhelhetőség
  • Németországi munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tartós munkavégzés egész évben
  • INGYENES, igényes szállás 2-3 fős lakásokban (nem munkásszállások)
  • INGYENES Engelbert Strauss munkaruha
  • Munkavégzéshez céges autók és üzemanyagkártya biztosítva
  • Kiszámítható bérezés, korrekt, pontos bérfizetés
  • Túlóra lehetőség
  • Széleskörű magyar nyelvű háttértámogatás
  • Magyarországi munkaviszony kiküldetéssel, és német bérszámfejtés.
  • Kérésre előleget biztosítunk
  • Csapatépítés, céges rendezvények
    Kényelmes munkaszervezés: 5 hetes folyamatos kinn tartózkodás után 1 hét szabadság itthon.

Hogyan tud jelentkezni?

 Küldje el szakmai önéletrajzát e-mailben az info@antonkonstrukt.com e-mail címre vagy írjon nekünk a kapcsolati űrlapon keresztül!